Naše pokoje » Recepce

Recepce

 

RECEPCE - otevírací doba:

po-ne od 8:00 do 11:00 hodin
Recepce je v odpoledních hodinách zavřena. 

Informujte nás, prosím předem o čase vašeho příjezdu, abyste nečekali na příchod recepční.

Pro vás důležité informace v den příjezdu:

Pokoj k ubytování poskytujeme v odpoledních hodinách od 15:00 hodin do 19:00 hodin.
Eventuální dřívější či pozdější příjezd je možné domluvit si předem po telefonu na čísle +420 774 999 183 (recepce) nebo zasláním emailové zprávy na rezervace@hotel-pension-telc.cz.

Před příjezdem:

Prosíme o zaslání informačního emailu o čase vašeho příjezdu. Zasílejte na email: rezervace@hotel-pension-telc.cz. Děkujeme.

V den příjezdu:

Nás, prosím informujte s dostatečným předstihem o čase vašeho příjezdu, telefonicky zavoláním nebo zasláním sms zprávy na telefonní číslo: +420 774 999 183, abyste nečekali na příchod recepční. 
Platit lze pouze hotově v  měnách českých korunách nebo eurech. Platební karty neakceptujeme. Děkujeme za pochopení.
Vždy od listopadu do března následujícího roku máme zavřeno - penzion je mimo provoz, otevřeno máme pouze v letní sezóně.  Předběžné rezervace na další sezonu přijímáme formou emailu.

Parkování:

Hosté penzionu mají vjezd na náměstí povolen pouze s platnou rezervací pro vyložení / naložení zavazadel. Parkovat je nutné na záchytném parkovišti Hradecká ul., které je vzdáleno 5 minut chůze od našeho penzionu. Na vratnou zálohu 1000,-Kč od nás získáte parkovací kartu. Každý z nabízených pokojů má nárok na 1 parkovací kartu. Parkovací kartu vracíte v den odjezdu, při odevzdání klíčů od pokoje, kdy Vám vrátíme zálohu 1000,-Kč. Cena za parkování je 50,-Kč za auto / noc.