Naše pokoje » Podkroví
ilustrační fotografie

Podkroví

Půda domu byla adaptována na dva menší podkrovní dvoulůžkové pokoje a jeden Apartmá - studio s plně vybaveným kuchyňským koutem. Podlaha v podkroví je z masivních prken mediteránních borovic. Koupelny pokojů mají výhodu denního osvětlení. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí o rozměru 140x200 cm. V pokojích se lze připojit k internetu pomocí Wi-Fi sítě.
Další vybavení pokojů: TV, trezor.

 

Pokoj číslo 4

Čtvrtý dvoulůžkový pokoj orientovaný do velmi klidného atria na západní stranu. Zalíbí se vám romantický výhled přes střechy okolních domů až na vzdálený kostel sv. Jana Nepomuckého.  Je velmi komfortně vybaven stylovým nábytkem s potahy a závěsy laděnými v dekoru jemných růžových odstínů  s drobným motivem šípkové růže. Koupelna se sprchovým koutem a WC je pro vaše pohodlí vybavena elektrickým vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, froté ručníky a osuškami. Jistě si vás získá svou klidnou a tichou polohou.

 

Pokoj číslo 5

Pátý dvoulůžkový pokoj s výhledem na sousední střechy je svými rozměry menší, útulně a komfortně zařízený. Barevné ladění jsme zvolili do modravých odstínů. Rozměr dvojlůžka 140x200 cm je ideální pro zamilovanou romantickou dvojici. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.  Koupelna je pro vaše pohodlí vybavena elektrickým vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, froté ručníky a osuškami.

 

Apartmá - studio

Z apartmá-studia je překrásný panoramatický výhled na větší část historické náměstí. Svým vybavením a uspořádáním dispozice je apartmá - studio jako stvořené k ubytování větší rodiny s více dětmi nebo pro skupinu přátel, kteří spolu rádi tráví volný čas. Apartmán je rozdělen na dvě oddělené ložnice a společný prostor. Studio je tvořeno velkým společným obytným prostorem, který má v sobě integrovaný plně vybavený kuchyňský kout, oddělenou niku s manželskou postelí o rozměru 140x200 cm, dále samostatnou ložnicí s lůžkem o rozměru 130x200 cm. Koupelna s vanou je pro vaše pohodlí vybavena elektrickým vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, froté ručníky a osuškami. WC je samostatné, oddělené od koupelny. Kuchyňský kout je plně vybaven mikrovlnou troubou, elektrickým dvouvařičem, nerezovým dřezem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a veškerým nádobím pro příležitostné vaření a stolování šesti osob. Společný obytný prostor je vybaven rozkládací pohovkou, kde mohou spát další dvě osoby. Studio je komfortně vybaveno úložnými prostory pro vaše oblečení. 

 

Apartmá - studio  nabízí několik možností: 

  • Pro romantickou dvojici poskytuje plný komfort apartmánu s velkým pohodlným společným obytným prostorem s kuchyňským koutem a koupelnou s vanou. 
  • Pro početnější rodinu s dětmi studio nabízí možnost samostatného ubytování dvou dětí ve vlastní ložnici, spaní rodičů na velkém dvojlůžku v ložničce oddělené od obytného prostoru a v případě potřeby mohou další dvě děti spát v obytném prostoru na pohodlné rozkládací pohovce. 
  • Stejně tak může studio výborně posloužit k ubytování společnosti až pěti přátel.