Naše pokoje » První patro
ilustrační fotografie

První patro

V prvním patře vám nabízíme celkem tři dvoulůžkové pokoje. Dva pokoje, orientované na náměstí skýtají úchvatný výhled na historické náměstí Telče. A jeden pokoj orientovaný do klidného vnitřního atria. V celém prvním patře, najdete zachovalý původní dřevěný barokní strop, který jsme objevili při rekonstrukci domu a šetrně zrenovovali. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí o rozměru 160 x200 cm. Dvoulůžko lze rozdělit na dvě samostatné postele 80x200 cm. V pokoji č. 1 si lze přiobjednat přistýlku na rozkládacím gauči o rozměru 140x190 cm. Pokoje jsou vybaveny TV s rádiem a trezorem. V pokojích se lze připojit zdarma k internetu pomocí Wi-Fi sítě.

 

Pokoj číslo 1

Z pokoje se naskýtá jeden z nejkrásnějších pohledů na nejširší část historického náměstí s překrásnými renesančními štíty měšťanských domů, a dále pohled na mariánský sloup s barokní kašnou uprostřed. Pokoj je od chodby oddělen vlastní samostatnou předsíní, kde naleznete praktickou a prostornou vestavěnou skříň. V pokoji je zachovalý původní barokní dřevěný strop, který jsme nechali šetrně zrenovovat. Je velmi komfortně vybaven stylovým nábytkem s potahy a závěsy laděnými v dekoru světlých barev s květinovými motivy. Dvoulůžko lze rozdělit na dvě samostatné postele. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pro vaše pohodlí je koupelna vybavena elektrickým vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, froté ručníky a osuškami. 

Máte-li zájem o ubytování vašich malých dětí ve stejném pokoji, nabízíme vám pro ně spaní na přistýlce - rozkládací pohovce - o rozměru 140x190 cm.  

 

Pokoj číslo 2 

Pokoj č. 2 

Z pokoje se naskýtá jeden z nejkrásnějších pohledů na nejširší část historického náměstí s překrásnými renesančními štíty měšťanských domů, dále pohled na mariánský sloup s barokní kašnou uprostřed. Pokoj je od chodby oddělen vlastní samostatnou předsíní. V pokoji je zachovalý a zrestaurovaný původní barokní dřevěný strop. Je velmi komfortně vybaven stylovým nábytkem s potahy a závěsy laděnými v dekoru světlých barev s květinovými motivy. Dvoulůžko lze rozdělit na dvě samostatné postele. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pro vaše pohodlí je koupelna vybavena elektrickým vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, froté ručníky a osuškami.

 

Pokoj číslo 3

Je třetím dvoulůžkovým pokojem v prvním patře s oknem orientovaným do velmi klidného atria na západní stranu. Je velmi komfortně vybaven stylovým nábytkem s potahy a závěsy laděnými v dekoru žlutavých barev s květinovým motivem, který si vás získá svým teplým dojmem. Dvoulůžko lze rozdělit na dvě samostatné postele. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pro vaše pohodlí je koupelna vybavena elektrickým vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, froté ručníky a osuškami.  Tento pokoj je jako stvořený k relaxaci a odpočinku.