Ceník » Naše snídaně

Naše snídaně

 

Cena za snídani: 300 CZK pro jednu osobu


V našem penzionu rádi uvítáme a obsloužíme i zájemce o snídani, kteří nejsou našimi ubytovanými hosty, ale jsou jejich přáteli. V takovém případě prosíme naše hosty, budou-li rezervovat pro své přátele snídani, aby tak učinili den předem. 

Snídaně podáváme od 7:30 do 10:00 hodin v historické místnosti ve spodní části domu, která pochází z 15. století. Prostory původně sloužily jako kvelb, pekárna, dílna, prádelna a k dalším účelům, jak šla historie domu. Při rekonstrukci jsme nalezli, odhalili, zachovali a vyčistili původní klenbu českých placek valených do pruských pasů. Stěnu do zahrady jsme otevřeli velkým klenutým oknem, které místnost prosvětluje, vytváří magický prostor a propojuje ji se zahradou. Za příznivého počasí mají hosté možnost výběru posnídat uvnitř domu v historické místnosti nebo na malebném dvorku ve stínu vzrostlé lípy. 

Snídani servírujeme rautovou formlou, kde najde každý svou pochoutku. Několik druhů uzenin a tvrdých sýrů, domácí pomazánku, máslo, tavený sýr, džem, med z nedaleké vesničky Kostelní Myslová, ovoce a zeleninu, jogurt, müsli a cornflakes. Samozřejmostí je denně čerstvé pečivo světlé i tmavé, pečivo cereální, sladký koláček a další, dle požadavků hostů. Z nápojů nabízíme překapávanou kávu se smetanou i bez smetany, výběr z několika druhů kvalitního čaje, ovocný džus, mléko a vodu.

 

Alergie na některé druhy potraviny:

Po předchozím upozornění se snažíme vycházet vstříc našim hostům, kteří májí alergie na některé potraviny.
Cena za snídani dle speciálních požadavků je 300 CZK za osobu.

 

hotel-pension Telč No.20 hotel-pension Telč No.20 hotel-pension Telč No.20 hotel-pension Telč No.20 hotel-pension Telč No.20